+48 602 519 994

Zadzwoń do nas!

Najczęściej zadawane pytania

 

1. Dlaczego w sklepie kupię tylko złoto w próbie 585 ?

Firma F.P.U.H Centrum, nie oferuje złota w niższej próba niż 585 (14K), owszem można znaleźć pojedyncze produkty w wyższej próbie. Złoto w próbie 333 (8K), jest złotem, które posiada jedynie 33,3% złota w wyrobie, jest ono kruche, szybko ciemnie, a wyroby są znacznie słabsze niż ze złota w wyższej próbie.

2. Czy zlotosrebrozegarki.pl, to jedynie sklep internetowy ?

Nie, Złoto-Srebro-Zegarki, to sklep wraz z pracownią jubilerską funkcjonujący nieprzerwanie od 1988 roku na rynku lokalnym w niewielkiej miejscowości Lidzbark położonej w województwie Warmińsko-Mazurskim.

3. Czy istnieje możliwość negocjacji ceny ?

Oczywiście ! Nie musisz mieć żadnej karty rabatowej, wystarczy, że skontaktujesz się z nami osobiście, przedstawisz wyrób, którym jesteś zainteresowany i tym samym rozpoczniemy negocjacje.

4. Czy wykonujecie usługi grawerowania ?

Grawerujemy na każdym rodzaju biżuterii, jedynym warunkiem wykonania graweru jest dostępne miejsce na biżuterii,gdzie możemy wykonać wygrawerować, co to tylko zechce klient.

5. Czy naprawiacie biżuterię ?

Tak, właściciel sklepu jest wykształcony złotnik, który oferuje wszelkie usługi związane z tworzeniem oraz naprawą biżuterii. Więcej informacji na ten temat w zakładce "Gwarancja i serwis"

6. Jak zmienić rozmiar pierścionka ?

Mimo,iż na stronie pierścionki są poukładane ze względu na rozmiary, każdy możemy przygotować na wybrany przez klienta rozmiar. Prosimy o wstępne pytanie czy rozmiar danej obrączki pierścionka można zwiększyć lub zmniejszyć, a my ocenimy czy jest to w pełni możliwe.

7. Czym potwierdzona jest autentyczność brylantu ?

Każdy wyrób z brylantami posiada certyfikat opisujący jego autentyczność, czystość,wielkość oraz dane producenta.

8. Mam więcej pytań, niestety nie znalazłem na nie tu odpowiedzi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego:
shop@zlotosrebrozegarki.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl